SOSYAL MEDYA & İLETİŞİM  

► PROFESYONEL BİR WEB SİTESİ NASIL OLMALIDIR?

Navigasyon
Web tasarımında planlanan site mimarisi, menüler ve diğer gezinme araçları, kullanıcıların tarama ve arama biçimini dikkate alarak oluşturulmalıdır. Hedef, kullanıcının sitede kolaylıkla dolaşmasına, ihtiyaç duydukları bilgiyi kısa sürede bulmasına yardımcı olmaktır.

Uzman bir web tasarımcı olarak ben de çalışmalarımda kullanıcı deneyimini her zaman göz önünde bulundurarak, en iyi yerleşimi, en güncel fontları ve grafikleri kullanarak sade ve erişilebilir tasarımlar yapmayı kendime ilke edindim.

Renkler
Web tasarımının en önemli unsurlarından biri de renklerdir. Verilmek istenen mesajları doğru ve etkili bir şekilde iletmek için, bir web tasarımcısının renkleri ve grafikleri düzenleme gibi profesyonel tasarım stratejilerine sahip olması gerekir.

Multimedia
Tasarımda kullanılan video ve sesler, kullanıcıları bilgiyi kolaylıkla ve hızlı bir şekilde kavrayabilmeleri için yardımcı olabilir. Bu, ziyaretçileri web sayfasında daha fazla vakit geçirmeye teşvik edebilir.

Tarayıcı Uyumluluğu
Web sayfasını, farklı tarayıcılarda ve işletim sistemlerinde eşit derecede performans göstermesi için tasarlamak gerekir.

Mobil Uyumluluk
Mobil bir dünyada, web sitenizin mobil cihazlara tamamen uyumlu olması gerekir; buna duyarsız kalamazsınız.

Mobil tasarımlar, mobil cihaz kullanıcılarının gereksinimleri dikkate alınarak daha küçük ekranlara göre tasarlanırlar. Geliştirdiğim tüm tasarımlar, günümüz mobil cihazlarında sorunsuz olarak çalışabilmektedir.

Eğer web siteniz mobil cihazlara uyumlu değilse ya da yeniden tasarlanması gerekiyorsa, profesyonel ve modern mobil web tasarımlarımla size yardımcı olmak isterim.

Teknoloji
Teknolojideki gelişmeler, web tasarımcılara daha rahat hareket etme ve yenilik yaratma özgürlüğü vererek, her zaman taze, dinamik ve profesyonel bir web tasarımı sağlar.

İnteraktiflik
Tasarımlarda kullanıcı yorum bölümleri ve anketler ekleyerek etkin kullanıcı katılımı arttırılabilir. Kullanıcılar e-posta formları ve bülten kayıtlarıyla potansiyel müşterilere dönüştürebilir.

Web sitelerimin özellikleri şu şekildedir:

 • Akıllı telefon ve tablet uyumlu
 • Kullanımı kolay
 • Görsel olarak çekici
 • Arama motoru dostu
 • İşinize odaklı
 • Profesyonel dizayn

 

Benimle çalışmaya karar verdikten sonra sitenizin web tasarım süreci nasıl şekilleniyor merak ediyorsanız, bir bakalım;

 • Öncelikle, web sitenizin hedeflerini ve isteklerinizi belirlemek için sizinle bir ön görüşme yapıyoruz.
 • Fikir alışverişinden sonra, siteniz için çeşitli web tasarım örnekleri oluşturup size sunuyoruz.
 • Fikir birliğine vardıktan sonra, yeni nesil web teknolojilerini kullanarak kullanıcı dostu, mobil uyumlu, sayfa içi ve dışı arama motoru optimizasyonuna uygun kodlanmış, markanızın ya da firmanızın kimliğini ve vizyonunu içine alan çarpıcı bir tasarım hazırlıyoruz.
 • Tasarım aşamasından sonra programlama aşamasına geçiyoruz, içerik yönetim sistemini (yönetim panelini) ihtiyacınız doğrultusunda güncelleyip, sitenizle ilişkilendiriyoruz.
 • Siteniz web için ilk yoluculuğuna hazır; kalite güvencesi, tarayıcı testi ve SEO performansı ölçümü için kısa bir test yayınından sonra sitenizi yayınlıyoruz.

 

Bilişim sektörü iş tecrübemin yanı sıra, web sitesi tasarım konularında da 15 yılı aşkın süredir profesyonel hizmet vermekteyim. Web site hizmetlerini uzun yıllardır kesintisiz olarak sürdürdüğüm birçok firma ve kişi mevcuttur. Halen hizmet verdiğim referanslarıma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Müşterilerimin aldığı internet hizmetlerinde memnuniyetlerini uzun yıllardır hat safhada tutmaya özen gösteriyorum. Bugün siz de profesyonel bir web sitesine kolayca sahip olabilirsiniz.

 Alışveriş Sepetim0
Sepetinizde ürün yok
Alışverişe Devam Et
0