Türkçe Türkçe English English

SOSYAL MEDYA & İLETİŞİM  

► SEN DE DESTEK OLMAK İSTER MİSİN?

Hayallerimi gerçekleştirmek için yollara düşeceğim. Şimdi bambaşka gezi hikayeleri ve tecrübeleri beni bekliyor. Dünyayı gezme hayallerimi yaşamak için farklı ülkelerde kendi iş tecrübemin haricinde de çalışmam gerekecek. Bu şekilde hem gezip, hem de çalışma imkanım olabilecek. Planlarımın uzun süreli ve farklı ülkeleri kapsıyor olmasından dolayı daha yüksek bir bütçeye ihtiyacım olacağı aşikar. 

Tamamen bireysel imkanlarla çıkmayı planladığım bu uzun yolculukta, bana destek olmak isterseniz sevinirim. En küçük bir desteğiniz bile bana büyük bir katkı sağlayacaktır. Belki bir vize ücreti, bir uçak ya da otobüs bileti, belki bir akşam yemeği; aslında hiç fark etmez.

Maddi manevi, küçük ya da büyük bu destekleriniz benim için o kadar değerli ki, yolculuğum esnasında gönül gözüyle çekilmiş bir fotoğraf ya da dünyanın öbür tarafındaki bir şehirden kalben yazılmış bir kartpostal olarak size geri dönecektir.

Sizinle birlikte bu yolculukta asla yalnız olmadığımı biliyorum. İşin özünde maddi ve manevi tüm desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

 

● Cemal Çolak ~ Türk Lirası (₺) Hesabım:

EnPara (Finansbank) –  TR62 0011 1000 0000 0036 7073 93


Dilerseniz Patreon (Radio Wanderlust) hesabı üzerinden de destek olabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir